• تاریخ: فروردین ۳۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24207

چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در رودسر و املش برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش با اشاره به برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستان‌ها گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۶ ادامه دارد. ...

حجت‌الاسلام عباس خوبرو امروز در گفت‌وگو با رصدرودسر، با اشاره به آغاز ثبت نام چهلمین دوره از مسابقات قرآن کریم ویژه بزرگسالان در رودسر و املش اظهار کرد: اطلاع‌رسانی‌های مورد نیاز در سطح شهر، اداره‌ها و موسسات قرآنی انجام شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقات در رشته‌های حفظ ، ترتیل، معارف، قرائت، اذان و دعاخوانی برگزار می‌شود، افزود: چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در دو سطح برادران و خواهران در تاریخ و مکانی مشخص برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش با اشاره به اینکه ثبت نام این دوره از مسابقات تا ۱۵ اردیبهشت ماه دارد، افزود: مسابقات اردیبهشت ماه امسال برگزار شده و نفرات اول تا سوم به مرحله مسابقات استانی راه می‌یابند.

خوبرو رشته‌های آزمون چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم را شامل حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق،  قرائت ترتیل، حفظ موضوعی قرآن «حفظ و معارف۱۰۰ موضوع با رویکرد سبک زندگی»، حفظ معارف و احادیث «حفظ و معارف ۸۰ حکمت از نهج‌البلاغه»، تفسیر قرآن کریم «تفسیر سوره‌های یوسف و رعد بر اساس تفسیر نمونه»، دعاخوانی، اذان و همخوانی قرآن کریم و … اعلام کرد.
وی با بیان اینکه علاقه‌مندان برای ثبت نام به سایت www.quraniran.ir و یا  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر مراجعه  کنند، یادآور شد: زمان برگزاری مسابقات در رشته‌های معارف قرآن کریم ۲۸ اردیبهشت و بقیه رشته‌ها نیز نیمه دوم اردیبهشت ماه امسال اعلام کرد و گفت: چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم را ویژه افراد بالای ۱۸ سال و افراد غیر دانش‌آموز زیر ۱۸ سال است.

 

 

  • Lark - اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱:۵۹ ق.ظ

    I’m shocekd that I found this info so easily.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست