• تاریخ: آوریل 14, 2017
  • شناسه خبر: 24146

لطفا با جنبه وارد شوید

به دلیل حجم زیاد کسانی که در انتخابات شورای شهر شرکت کردند می خواهیم اهداف و برنامه های تعدادی از آنها را برای حضور در انتخابات جویا شویم و امیدواریم این اقدام گام مهمی در انتخاب درست مردم برداشته شود. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، به دلیل حجم زیاد کسانی که در انتخابات شورای شهر شرکت کردند می خواهیم اهداف و برنامه های تعدادی از آنها را برای حضور در انتخابات جویا شویم و امیدواریم این اقدام گام مهمی در انتخاب درست مردم برداشته شود.

نامزد اول

خبرنگار: آقای نامزد اول گویا شما برای دومین بار کاندید شورا شده اید، می توانید از اهداف و برنامه های خود بیشتر توضیح دهید؟

نامزد اول: برنامه اول من امتداد جریان اولین صبح بخیر در تمامی گروه های تلگرامی بیش از یک میلیون عضو است ، برنامه دوم همچنان در خصوص  آرامستان برنامه های زیادی صد ساله دارم و به همه قول خواهم داد اگر چهار دوره دیگر به من رای دهند حتما آرامستان را گسترش خواهم داد و سوم اینکه از همه مهمتر است در این دوره گل پسرم را وارد سیستم کرده ام و در دوره جدید قرار است جمعی دیگر از بیکاران فامیل وارد سیستم کنم .

نامزد دوم

خبرنگار : آقای نامزد دوم شما خیلی به تغییر در اصول اعتقاد داشتید ولی همیشه در زمان تصمیم گیری با لابی های خاص شما جریان به صورت کامل عضو می شد.

نامزد دوم : بله درست است من مرد لابی هستم هر کجا پای یک برج ساز در میان باشد من برای راحتی کار آنها به صورت فداکارانه اقدام خواهم کرد که بدانند با وجود حضور من تنها کار انها را می افتد پس سایه حمایت خود را در انتخابات پیش رو کوتاه نخواهند کرد.

نامزد سوم

خبرنگار : آقای نامزد سوم شما که ریس اداره بودید چرا این همه سختی را به تن خریده و خود را در آزمونی دیگر قرار دادید تجربه دو بار حضور شما در شورا کافی نبود که بدانید کاری مهمی در عرصه مدیریت شهر از شما سر نخواهد زد؟!

نامزد سوم: بنده اصلا شورا برایم مهم نبوده لبخند چند جوان که فقط با معرفی نام من در سیستم مشغول به کار شدن برای من بسیار خوشحال کننده است و از سوی دیگر من تمام انرژی و ظرفیت سیستم را در انتخابات مجلس هزینه کردم و خدا رو شکر که پیروز شدیم ولی همچنان در ارزوی ریاست اداره می سوزیم و میسازیم.

نامزد چهارم

خبرنگار : آقای نامزد چهارم شما که همیشه در سخنرانی و تربیت نسل جوان هستید و در طول شورا همیشه از خستگی در این امر نالان بودید بهتر نیست در انتخابات پیش انصراف داده و زحمت آن را به دوش نسل جوان قرار دهید؟

نامزد چهارم: نه بهتر نیست من سودای نامزدی در انتخابات مجلس را در ذهن دارم شورا دیگر جای من نیست ولی اصرار مردم باعث حضور من می شود.

نامزد پنجم

خبرنگار: آقای نامزد پنجم شما که همیشه نه موافق بودید نه مخالف شما چرا دوباره کاندید شدید؟

نامزد پنجم : من جوانمو جویای نام می خوام در عرصه سیاسی بمانم و اگر شد روزی شهردار شوم به نظر شما به من نمی آید شهردار شوم؟؟!! تازه مدرک آن را هم دارم!!

نامزد ششم

خبرنگار : آقای نامزد ششم چرا دوباره شما ،شما یک ریاست می خواستید که بلاخره به آن رسیدید ؟

نامزد ششم: من کاندید شدم چون نیمه ساختمان فامیلمان در همان فضای سبز که یادتان است مجوز ساختمان تجاری گرفتیم هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده و می خواهم در افتتاح آن عضو شورا باشم.

نامزد هفتم

خبرنگار : آقای نامزد هفتم شما که از همه کاندیدها اوضاع مالی بهتری دارید و همیشه گام های خود را آهسته و پیوسته با موج بر می دارید چرا کاندید شدید؟؟

نامزد هفتم: گویا به شما اخبار نادرست می رسد من اصلا کاندید نشدم، بلکه آقا زاده را که بسیار دوست داشت جای پدر را بگیرد در انتخابات همراهی میکنم او مکرر برای جلسات پر میوه و همیشه خنده که من در دو روز از هفته شرکت می کردم حسودی میکرد برای همین او را در انتخابات ثبت نام کردم.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست