• تاریخ: فروردین ۲۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24154

بهره گیری از رسانه ها برای معرفی نورانیت شهدا در جامعه ضروری است

مسئول بسیج رسانه لنگرود گفت: بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در معرفی از نورانیت شهدا در جامعه به ویژه برای نسل جوان ضروری است. ...

به گزارش رصدرودسر، مصطفی پروانه در دیدار با بخشدار کومله لنگرود با اشاره به حضور درخشان رزمندگان این بخش در دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: بخش کومله ۱۴۲ شهید والامقام در جنگ تحمیلی تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد.

وی حفظ دستاوردهای انقلاب و ارزش های دفاع مقدس را مورد تاکید قرار داد و افزود: استفاده از ظرفیت رسانه ها جهت معرفی نورانیت شهدا به ویژه شهدای شاخص بخش کومله در جامعه به خصوص برای نسل جوان ضروری است.

مسئول بسیج رسانه لنگرود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در دفاع از انقلاب و صیانت از ارزش های اسلامی گفت:خبرنگاران بسیجی لنگرود آماده پوشش برنامه های فرهنگی، مذهبی ، اقتصادی و دیگر برنامه های بخش کومله هستند.

پروانه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد:خبرنگاران و اصحاب رسانه آماده پوشش خبری و ثبت حماسه مردم در ۲۹ اردیبهشت ماه جاری هستند.

*بخش کومله از ظرفیت های خوبی برای توسعه پایدار برخوردار است

بخشدار کومله در ادامه دیدار مذکور گفت: بخش کومله از ظرفیت های خوبی جهت توسعه پایدار برخوردار است.

محمدعلی خداجو افزود: امیدواریم با انتقال درست مشکلات و خدمات ارائه شده در بخش کومله توسط رسانه ها شاهد رشد،عمران و آبادانی هر چه بیشتر این منطقه باشیم.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست