• تاریخ: آوریل 13, 2017
  • شناسه خبر: 24140

ریزش احمدی نژاد و امید به رویش ….

حال امروز بار دیگر هزینه اقدام نسنجیده دیگری از طرف محمود احمدی نژاد از جیب نظام هزینه شد و نااهلان با مقایسه نادرست از شرایط، پیشگویی این چنین روزی را فریاد می زند و می گویند "ما گفتیم روزی این فرد در مقابل رهبری خواهد ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، بار دیگر محمود احمدی نژاد خود را به صدر اخبار رسانه ها رساند و همه را در اقدامی غیر قابل باور با توجه به توصیه رهبری در عدم ثبت نام وی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو با همراهی در ثبت نام یاران دیرین خود، شوک زده کرد.

سفرهای احمدی نژاد در سال گذشته پس از سکوتی سه ساله رنگ بوی انتخاباتی داشت و به نظر می رسید وی خود را برای آزمونی دیگر در عرصه ریاست جمهوری آماده می کند. این قطار که با سرعت زیادی در حال شتاب بود یکدفعه با پیام رهبری متوقف شد، رهبر معظم انقلاب باز هم مثل همیشه با دور اندیشی و تحلیل درست از شرایط پیش رو، جلوی حوادث ناگوار را گرفت و ورود احمدی نژاد را با توجه به شرایط کشور به صلاح نداست و همه انتظار داشتند وی از جان دل پیام رهبری را اطاعت کند.

ولی احمدی نژاد با دیگر بعد رسانه ای شدن این دیدار و پیام رهبری در این خصوص با بی میلی پیامی در این موضوع صادر و انصراف خود را از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ اعلام نمود و این اقدام باعث مایوس شدن دشمنان انقلاب و خوشحالی مردم شد ولی این شادمانی عمر کوتاهی داشت و احمدی نژاد عصر دیروز با اقدامی غیر قابل باور با قبول هزینه زیاد در عرصه سیاسی با حضور در ستاد انتخابات رسما در انتخاباب ریاست جمهوری شرکت کرد.

گویا وی این ثبت نام را نوعی اهرم فشار برای تایید صلاحیت بقایی خوانده و خود را همچنان متعهد به توصیه رهبری می داند.

ولی گویا وی از شرایط حساس کشور با توجه به تحولات بسیار خطرناک آمریکا در منطقه اطلاع دقیقی نداشته و نمی داند دشمنان کشور از هر فرصت کوچکی برای شروع فتنه در کشور استفاده خواهند و این اقدام چیزی جز خیانت به آرمان شهدا نیست.

اگر از خودگذشتی شهدا و ایثار آنها در میلیون ها ساعت سخنرانی صحبت می کنیم، بد نیست نه از جان، بلکه لحظه ای از قدرتی که خود مردم به چهرهای سیاسی بخشیده اند چشم پوشی کرده و هماننده چهرهای سیاسی  حداد عادل ،فتاح…. در بزنگاه سیاسی به نفع منافع ملی در اوج خداحافظی کنیم.

از سوی دیگر گویا بعضی چهره های سیاسی دلیل جمعیت زیاد حامی خود را از وجود کاریزمایی شخص خود می دانند که این چیزی جز توهم قدرت نیست ، مردم زمانی یک چهره سیاسی را حمایت خواهند کرد که وی در مسیر انقلاب ، آرمان های شهدا و فرامین رهبری گام بردارد.

حال امروز بار دیگر هزینه اقدام نسنجیده دیگری از طرف محمود احمدی نژاد از جیب نظام هزینه شد و نااهلان با مقایسه نادرست از شرایط پیشگویی این چنین روزی را فریاد می زند و می گویند “ما گفتیم روزی این فرد در مقابل رهبری خواهد ایستاد”

البته در این ریزش می توان رویشی را که خیلی مهمتر از فاصله گرفتن احمدی نژاد از آرمان های انقلاب دید، دیگر حجت بر تمامی کسانی که در حمایت از وی و یا جریان های دیگر دو دل بودند تمام شده و این می تواند وحدت لازم را در جبهه نیروهای اصولگرا بیشتر کند.

و در پایان از محمود احمدی نژاد تقاضا داریم ضمن از مشاورین که او را در مقابله با رهبری هدایت می کنند فاصله بگیرد و خود را هماننده چهره بی بدیل شهید رجایی تا اخرین لحظه در مسیر انقلاب و رهبری قرار بدهد. انشاا..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست