• تاریخ: اسفند ۲۲, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 24007

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ضروری است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رودسر با اشاره به اهمیت راه شهدا و تجدید پیمان با آرمان های والای آنها گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امری ضروری است. ...

رضا غمخواردر گفت و گو با رصدرودسر، با گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز شهدا اظهار کرد:بنیاد شهید بر اساس فرمان تاریخی امام (ره) در ۲۲ بهمن سال ۵۸ در راستای رسیدگی به امور خانواده های شهدا و جانبازان تشکیل شد.

رضا غمخوار با بیان اینکه امنیت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا حاصل شده است، افزود: روحیه شهادت طلبی و جهادی از عوامل پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس بود.

وی با اشاره به اهمیت راه شهدا و تجدید پیمان با آرمان های والای آنها گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امری ضروری است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رودسر با اشاره به اینکه به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در رودسر برگزار می‌شود، تصریح کرد: گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا، سخنرانی ائمه جمعه، کاشت نهال به تعداد شهدای شهرستان رودسر در چند نقطه از شهر،مسابقه انشا نویسی با عنوان نامه ای به یک شهید، برگزاری مسابقات والیبال نشسته و… از مهم‌ترین برنامه‌های این ایام است.

وی یادآور شد: رودسر ۷۲۱ شهید ، ۲ هزار جانباز و ۲۰۱ آزاده تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست