• تاریخ: مارس 3, 2017
  • شناسه خبر: 23952

افتضاح برای فاتحان

چشم به هم زدیم یک سال از انتخابات مجلس سپری شد و فردای آن روز هر کدام از جناح ها خود را پیروز انتخابات می دانستند و قول برپایی دوران جدیدی در مجلس شورای اسلامی را به مردم وعده دادند. اما امروز تمامی فاتحان با تصویب این ق ...

به گزارش رصدرودسر، اگر روزی بخواهیم از توهین های روحانی به منتقدین و یا حقوق های نجومی مدیران که فقط به دولت یازدهم محدود نمی شود بگذریم اما از تصویب قانون دریافت حقوق ۲۴ میلیونی مسئولین توسط مجلس دهم هرگز نخواهیم گذشت.

چشم به هم زدیم یک سال از انتخابات مجلس سپری شد و فردای آن روز هر کدام از جناح ها خود را پیروز انتخابات می دانستند و قول برپایی دوران جدیدی در مجلس شورای اسلامی را به مردم وعده دادند. اما امروز تمامی فاتحان با تصویب این قانون باید در محضر شهدا و مردم شرمنده باشند که چگونه می شود مدیری در کشور اسلامی ۲۴ میلیون حقوق بگیرد و کارگری با یک میلیون درآمد همیشه قدردان زحمت های مسئولین باشد.

روزی که می خواهیم برای حقوق کارگران تصمیم بگیریم از هر قانونو دلایل ماوراء طبیعی آن را با افزایش کمی سر ته اش را هم می آوریم ولی در عین ناباوری حقوق مدیران از نزدیک ۱۴ میلیون به ۲۴ میلیون افزایش می دهیم یعنی بیش از ۶۰ درصد!!!

مگر درگذشته قانون دریافت حقوق مدیران نبود که امروز نیاز به بروز رسانی داشته باشد، مگر حضرت آقا هزاران بار در خصوص فاصله طبقاتی به شما امانتداران مردم هشدار ندادند و در موضوع حقوق های نجومی آن را باعث دلسردی مردم از انقلاب نخواندند پس چگونه نمایندگان مجلس این چنین رفتار کردند!!

آیا کسانی که با غول های رسانه ای خود مجلس را اصلاح طلب و اصول گرا می خواندند چرا پاسخ روشنی در این خصوص تصویب این قانون ارائه نمی دهند و هر کدام نماینده طیف مقابل را مسئول تصویب معرفی می کنند؟!

حال اگر با خون دل نیز به دریافت حقوق ۲۴ میلیونی مدیران نگاه کنیم چه تضمینی برای دریافت وجوه بالاتر و شاهد دریافت چند فیش در دستگاه های دولتی نباشیم؟!

تنها یکی از تبعات اجرای این قانون می تواند افزایش رانت در دستگاه های اجرایی سطوح پایین تر باشد و این یعنی از هم اکنون باید قاتحه عدالت اجتماعی را خواند.

امید ما به مجمع تشخیص و نمایندگان دلسوز مجلس، که دل در گرو انقلاب دارند است که با درایت این افتضاح را رد و آن را مقایر با آرمان های شهدا و ولایت و مردم تشخیص دهند و آن دسته از نمایندگان دیگر بدانند هرگز مردم به کسانی که به آرمان های شهدا ولایت پشت کنند نخواهند بخشید.

در پایان می توانیم تنها در برابر شهدا سر تعظیم فرود آورده و بگوییم شرمنده ایم که انقلاب به دست …. سپرده ایم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست