• تاریخ: نوامبر 7, 2016
  • شناسه خبر: 23144

چگونه می توان افراط طلب ها را مستقل خواند

آیا به نظر شما شرکت نماینده افراطی که از هر فرصتی برای نزدیک خواندن خود به دولت استفاده می کند و حتی پا را فراتر از آن گذاشته و برای رضایت بخشی از حامیان خاص، فتنه ۸۸ را در کشور منکر می شود و آن را نوعی عامل فشار در فضای ...

به گزارش رصدرودسر  گویا دیروز جلسه ای بین نمایندگان مستقل با رئیس جمهور برگزار شده، که می توان برداشت های مختلفی از این نوع جلسات با توجه نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری انجام داد.

نفس برگزاری جلسه و تشکیل کمیته مشترک بین دولت و مجلس و ایجاد رابطه صمیمی و قوی که بتواند از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و فضا را برای سرعت بخشیدن خدمت به مردم فراهم سازد بسیار مطلوب بوده و می تواند نوید بخش آینده درخشان باشد ولی به نظر می رسد حاضرین جلسه با مفهوم مستقل که در جامعه شناخته می شود فاصله اندکی دارند.

حضور نمایندگان سینه چاک دولت که در همه احوال تصمیمات دولت را درست و فضای رکود موجود در جامعه را ،نه از مدیریت نامناسب این دولت بلکه همچنان دولت محمود احمدی نژاد را مقصر فضای موجود می خوانند. می تواند جای سوالات زیادی را  در ذهن افکار عمومی ایجاد کند.

آیا به نظر شما شرکت نماینده افراطی که از هر فرصتی برای نزدیک خواندن خود به دولت استفاده می کند و حتی پا را فراتر از آن گذاشته و برای رضایت بخشی از حامیان خاص، فتنه ۸۸ را در کشور منکر می شود و آن را نوعی عامل فشار در فضای سیاسی می خواند، می توان گفت نماینده مستقل!!!

به نظر می رسد دولت در زمان باقیمانده به انتخابات از همه فرصت ها برای ایجاد فضای مناسب در رقابت ریاست جمهوری سال آینده استفاده می کند تا بتواند با اطمینان بهتری پا به انتخابات ۹۶ بگذارد.

مردم ایران با توجه به گذشت فتنه های بسیار در مسیر انقلاب تا به امروز، هوشیارتر از قبل در کنار رهبر خود ایستادند و  تنها راه جذب آرای این ملت ولایتمدار حرکت در مسیر آرمان های شهدا و امام شهدا و عمل به رهنمود های رهبر معظم انقلاب خواهد بود، نه برگزاری جلساتی که با پوسته اداری و هسته سیاسی برگزار می شود .

دولت با توجه به عدم اجرای تعهدات انتخاباتی خود با وجود مشکلات فراوانی که می توان پیش بینی کرد بهتر است برای پیروزی در انتخابات به جای سرمایه گذاری بر روی افراط خاص به دنبال رضایت طیف اعتدل گرا از دو جناح سیاسی کشور باشد و در فرصت باقیمانده برجام اقتصادی را با فرم اقتصاد مقاومتی اجرایی کند.

انتخابات سال آینده آزمون مهمی برای همه جریان های سیاسی است تا با توجه به ابلاغ سیاست کلان برگزاری انتخابات در کشور از طرف مقام معظم رهبری در مسیر آرمان های انقلاب و حفظ منافع ملی گام بردارند .

 

 

  • جباری - نوامبر 8, 2016 در 5:11 ب.ظ

    باور کنید اگر سوابق تمامی نمایندگان گیلان بلاخص ****** و****** را جمع کنید به خدماتی که آن نماینده به اصطلاح سایت شمافتنه گر به نظام وکشور کرده به گردش نمی رسند.آقایانی که در زمان جنگ حتی یکساعت به عنوان تفریح به جبهه های تشریف نبرده اند ویا فرار کردند رفتند در مجتمع **** در پشت جبهه به *** پرداختند والی آخر که حالا کاسه داغتر از آش شده اند مثل بعضی از انقلابیون تقلبی بعد از انقلاب که حالا خودر ا ذوب در ولایت می دانند که خودشان می دانند دروغ می گویند هرجا منافعشان تامین شود به همان سمت حرکت می کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست