• تاریخ: آگوست 2, 2016
  • شناسه خبر: 22092

برادرم نرخ نان امروز چند؟؟؟

مدیران دورکار در میدان اقدام و عمل، تشت رسوایی تان از بام افتاده، بهتر است به جای تن دادن به هر گونه فشار برای حفظ قدرت کمی هماننده شخص استاندار گیلان به استقلال رای خود پایبند باشید و با عملکردی جهاد گونه خدمت را در رضا ...

به گزارش رصدرودسر،مدتی قبل طی یادداشتی حضور افراد افراطی را با نگاه حمایتی از جریان تند به مسئولین متذکر شدیم ولی آنها این دیدارها را نوعی احوال پرسی سیاسی و از رویه دلتنگی می دانستند و وجود هرگونه فعالیت سیاسی با توجه به نزدیکی انتخابات را تکذیب می کردند.

اما امروز با خبر شدیم فردی که با نگرش خارج از دیدگاه اعتدال با استفاده از رایزنی بعضی مشاورین استاندار که گویا همشهری کاشــف السـلطنه هم است توانست به عنوان مشاور جوان یکی از فرمانداری های شرق گیلان انتخاب شود.

به نظر می رسد همچنان باید تکرار زخم های احد را تجربه کنیم و با نگاهی محافظ کارانه امور کشور را به مقدس نمایان بی هنر سپرده و برای حفظ سمتی تن به هر گونه فشار دهیم.

کجای این انتخاب با دیدگاه اعتدال همخوانی دارد؟؟ چرا سیاسون گیلانی به حرکت پنهان و آشکار گروهی که با شهرت شوالیه های روزهای صلح  واکنش نشان نمی دهند؟؟!!

کسانی که عین پوشش بدن جناح سیاسی خود را تغییر می دهند و هیچگاه به مبانی انقلاب و ولایت فقیه اعتقادی ندارند چگونه می توانند محافظ آرمان های انقلاب و شهدا باشند. مدیران ارشد سیاسی استان، هنوز یادگارهای زیادی از این استان به وطن بازنگشته و هر چند مدت یکبار ما در مجلس یکی از آنها شرکت می کنیم، آیا می توانیم جوابگوی عملکرد خود در حضور شهدا باشیم؟؟؟

مدیران دورکار در میدان اقدام و عمل، تشت رسوایی تان از بام افتاده، بهتر است به جای تن دادن به هر گونه فشار برای حفظ قدرت کمی هماننده شخص استاندار گیلان به استقلال رای خود پایبند باشید و با عملکردی جهاد گونه خدمت را در رضایت مردم جستجو کنید تا بعضی مشاورین..

دولت دکتر روحانی با نگرشی ضد افراط و تفریط خود را به فضای سیاسی کشور معرفی کرد، حال چقدر در آن موفق بوده بحثی دیگر است ولی حضور بعضی چهره های تند رو که اغلب از جناح خاص بوده با اعمال فشار عرصه را برای خدمت مدیران دولت تدبیر و امید تنگ کرده و گویی انگار تنها به دنبال منافع سیاسی خود هستند.

در فضای حساس کشور برخورد هوشیارانه مدیران دولت تدبیر وامید می تواند فضا را برای این فرصت طلبان که می خواهند مدیران را با فشار در فضای سیاسی مشغول باشند تنگ، و زمینه را برای خدمت رسانی هرچه بیشتر برای مردم فراهم سازند.

در یایان نیز ضمن تبریک به بردار عزیز و عالم و دانشمند …. از او تقاضا دارم نرخ نان را به روز اعلام کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست