• تاریخ: جولای 12, 2016
  • شناسه خبر: 21743

نگاه افراط طلبی فرصتی برای تامل و تفکر نمی دهد

تک دوره شدن دولت گویا آرزوی شماست که هر جا ممکن است دولت با مشکلی مواجه شود از او فاصله می گیرید و خود را در صف اول منتقدان قرار می دهید و پس از عادی شدن اوضاع همانند شوالیه روزهای صلح، سری از تن بیجانی را با دستمال کاغذ ...

به گزارش رصدرودسر،گویا عزیز افراط طلب پس از خواندن یادداشتی در سایت، آتش همه جانش را گرفته و بدون در نظر گرفتن شأن رسانه شروع به نوشتن توهم و تخیل خود می کند و از استاد هم می خواهد آن را منتشر کند.
همیشه فکر می کردیم در کج فهمی این دوستان از فضای سیاسی قصد و غرضی بوده و آنها نگاه حزبی را بر نگاه عدالت محور و آرمان خواهانه ترجیح می دهند . ولی پس از انتشار این یادداشت فهمیدم آنها خود را به نفهمیدن نمی زنند بلکه واقعا درک درستی از شرایط ندارند و به همین منظور برایشان دقایقی از خداوند مهربان تقاضای کمی درک بصیرت کردم.
فحاشی این افراط طلب دارای نکات خوبی بود که باید دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا بدانیم آنها چقدر با فضای انقلابی و گفتگوی عامه مردم فاصله دارند و رضایت خود را ملاک خشنودی مردم می دانند.
اول، ادبیات این فحاشی از نوع(ال اینجینریگ ال سیرتیفیکیت) بود، چند بار از اول تا آخر از آخر تا اول خواندم تا فهمیدم این از چه سخن می گوید چه کسی را هدف گرفته و یا با چه کسی مشکل دارد و خلاصه بگویم تلاش تیم مجربی به همراه تماس تلفنی با دوست روسی بود که باعث شد رمز این کد نویسی را بشکنیم.
دوم، از آنجایی که هر فرد در ایران می داند افراط طلبان در خصوص مدیریت دولت روحانی نگاهی انحصار طلب داشته و با علاقه نقش دولت در سایه را بازی می کنند. ولی از سوی دیگر دلسوزان و منتقدین دولت که در بسیاری از بزنگاه های تاریخی و حتی در تصویب برجام او را حمایت کردند مورد انتقاد شدید قرار میگیرد و آنها را بی سواد،بی شناسنامه،بی ادب ، بی تربیت،بوق ……… می خوانند.
سوم، تک دوره شدن دولت گویا آرزوی شماست که هر جا ممکن است دولت با مشکلی مواجه شود از او فاصله می گیرید و خود را در صف اول منتقدان قرار می دهید و پس از عادی شدن اوضاع همانند شوالیه روزهای صلح، سری از تن بیجانی را با دستمال کاغذی بالا برده و می گویید هر چه روحانی دارد از ماست.
چهارم، در بخش دیگری برای شلوغ کردن و به عنوان مثال (چیک و پر زدن) با به به  و چه چه گویان استاندار گیلان را مورد خطاب قرار دادید و ما را از مخالفین استاندار گیلان می خوانید. گویا سواد کم شما اجازه درک مطالب را نمی دهد و بهتر است به جای خواندن مقاله رئیس بنیاد باران کمی هم مطالعه عمومی خود را افزایش داده تا کمتر بزرگان حزب، برای فهماندن گرایش فکری افراط طلبی به شما خود را آزار دهند.
در چندین مطلب منتشر شده استقلال و اتخاذ تصمیم آخر استاندار گیلان مورد حمایت قرار گرفت و در مطلب اخیر هم علاوه بر حمایت از تصمیم های استاندار ، ما ریشه افراط گرایی و فتنه را متذکر شدیم که این مصداق نهی از منکر است.
پنجم، در نظام اسلامی هیچ ردای مسئولیتی بدون رای مردم بر تن مدیران پوشانده نمی شود نگاه انتقال قدرت از روشی که شما نام بردید در ادبیات سیاسی شما تدریس می شود، نه در قانون نظام اسلامی .

ششم، شما و هم همفکرانتان که در فتنه ۸۸ قانون را زیر پای خود له کرده و تمامی ارزش ها و مقدسات نظام اسلامی ایران را به بهانه قدرت طلبی و عدم بلوغ سیاسی زیر پاگذاشته اید لطفا از قانون حرفی نزنید … البته از اینکه موجبات خنده و شادی ما را فراهم کردید متشکریم .
هفتم، در زمان کودکی شما نوظهوران فرصت طلب ،بزرگان این حزب شعار زنده باد مخالفم را برای اثبات حرف خود این شعار را به چندین سیاره برای ارتباط با موجودات فضایی نیز ارسال کردند چه برسد به مردم در کره زمین،حال اگر نقدی را می خوانید به جای برعکس جلوه دادن آن و تبدیل شدن به یک جسم شیرین در ذهن مسئولین بهتر است هسته خورده شده برای تبدیل شدن به درخت از دهان بیرون آورده و تا روز رسیدن به بلوغ سیاسی به آن آب دهید.
هشتم، نوظهوران فرصت طلب، دیگرنه زمان گفتگوی تمدن هاست و نه بگم بگم ، امروز روز اقدام و عمل است و به بهتر است به جای خود شیرینی و استفاده از توهین و فحاشی برای پیدا کردن کرسی در بین هم حزبی های خود بدانید مسئولین امروز نظام اسلامی هوشیارتر از آن هستند که فرصتی را برای عرض اندام شما افراط طلبان فراهم سازند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست