• تاریخ: جولای 11, 2016
  • شناسه خبر: 21705

شوالیه های زمان صلح، نقاب را از چهره خود بردارید!!

آقای استاندار شما مدیر دولت تدبیر و امید هستید !! شما وامدار مردم شریف ایران اسلامی و خانواده شهدا هستید !! نه این، محافظه کاران نو کیسه که هر کجا فرصتی بدست آورند عکس رئیس آن بنیاد هم اسم شبکه استانی خودمان را بالا برده ...

به گزارش رصدرودسر، از اردوگاه جناح همیشه منت گذار بر سر دولت روحانی شنیده می شود که لیدرهای آنها از هم اکنون تلاش خود را برای فشار به مدیران اعتدالگرا در دولت تدبیر و امید آغاز کرده و با برگزاری جلسات با حامیان خود و دعوت مدیران ارشد شهرستانی و استانی تلاش می کنند علاوه بر توجیه خط فکری افراطی خود به مسئولین متذکر شوند اگر با ما نیستید خود را کم کم برای اسباب کشی آماده کنید.

این حزب که با حمایت های مویرگی در استانداری گیلان از پشتوانه گرمی برخوردار است، خود و حامیانشان با قلدری امکان اداری نظام اسلامی را با محیط خانه خود اشتباه گرفته و با صدایی جسورانه برای مدیر نظام اسلامی خط مشی انتخاب می کنند.

اول، باید پرسید شما چه کاره هستید و با پشتوانه کدام قدرت دولتمرادان نظام اسلامی را مجبور به حرکت در مسیر حزبی خود می کنید؟؟؟

دوم، اندیشه فکری دولت تدبیر و امید از خط اعتدال و مفهوم ضد افراط می آید چگونه شما که در حمایت از فتنه ۸۸ مرز افراط را تا رساندن کشور به پرتگاه سیاسی پیش برده اید خود را حامی دولت معرفی می کنید و برای مسئولین دولت حسن روحانی خواب های آشفته می بینید؟؟

آقای استاندار شما مدیر دولت تدبیر و امید هستید !! شما وامدار مردم شریف ایران اسلامی و خانواده شهدا هستید !! نه این، محافظه کاران نو کیسه که هر کجا فرصتی بدست آورند عکس رئیس آن بنیاد هم اسم شبکه استانی خودمان را بالا برده و هیچ را نصیب حسن روحانی می دانند.

عملکرد دولت یازدهم با تمام فراز و نشیب های خود کارنامه حسن روحانی و مسئولین وی در مدیریت اجرایی کشور است و نباید عرصه را برای فرصت طلبانی که می خواهند خود را به عنوان دولت در سایه و یا شوالیه روزهای صلح به افکار عمومی معرفی کنند فراهم نمود تا آنها بتوانند، دولت در برابر متجاوزین به حقوق مردم می ایستد.

حال که امروز با طوفان انگیزه حضور معنی دار افراط گرایان در فرمانداری شهرستان های مختلف رو به رو هستیم بهتر است به جای پیدا کردن اتاق فکر منتقدان که گویا آن را اتاق فکر علیه دولت می خوانید کمی آن طرف تر اساتید جمع آوری غنایم سیاسی را تهدید کرده و برای فشار به مدیران دولت تدبیر و امید به آنها اخطار دهید و به آنها ثابت کنید که در دولت یازدهم جایی برای عناصر فرصت طلب نیست.

 

 

  • سوار - جولای 12, 2016 در 9:57 ق.ظ

    آقا خودتان فهمیدید چه نوشته اید؟ادبیات نوشتاری شما در مانند google translation است جسارتا.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست