• تاریخ: ژوئن 27, 2016
  • شناسه خبر: 21359

خدا سایت رصد را لعنت کند!!!

گویا این سایت کاری جز به اشتباه انداختن مسئولین در حوزه اشتغال ندارد و هر چند وقت یکبار آماری غیر واقعی از ایجاد اشتغال از خود صادر می کند که گویی هر فردی از جلوی هر کدام از بنگاه های اقتصادی و یا ادارات دولتی رد می شود ...

به گزارش رصدرودسر، همه آن را به عنوان سامانه رصد که با ثبت اسامی جوانان این کشور به روش های مختلف، آماری غیر واقعی از وضعیت اشتغال به مسئولین ارائه می دهد می شناسند، باور نکنید، اسم واقعی آن سایت رصد است.

گویا این سایت کاری جز به اشتباه انداختن مسئولین در حوزه اشتغال ندارد و هر چند وقت یکبار آماری غیر واقعی از ایجاد اشتغال از خود صادر می کند که گویی هر فردی از جلوی هر کدام از بنگاه های اقتصادی و یا ادارات دولتی رد می شود سریعا اسم آن در سامانه قرار می گیرد و آن را جزو شاغلین محسوب می کند.

البته این سامانه از زمان تولد به هیچ دولتی رحم نکرده و همیشه مسئولین را به مسیری غلط هدایت می کند. در همین چند وقت آماری جالب از وضعیت اشتغال استان گیلان این سامانه در اختیار مسئولین قرار داده که باید از خود پرسید هدف این سامانه از ثبت چنین آماری چیست؟!

برای فهمیدن واقعیت این موضوع جای دوری نخواهیم رفت ، اگر کسی نگاهی به جوانان بیکار در خانواده خود و نزدیکان بیندازد می تواند در غیر واقعی بودن آمار منتشر شده با من بیکار هم عقیده باشد.

پس جواب این اختلاف عریان است مشکل از این سایت فضایی بوده که با ترفندهای مختلف سعی در گمراهی مسئولین دارد.

از سوی دیگر نباید مسئولین پس از مشاهده این اختلاف آماری با واقعیت در جامعه آن را در رسانه ها منتشر کرده و موجب ازار روح و روان مردم شوند.

مردم این آمار منتشر شده از طرف مسئولین در زمینه اشتغال را با وضعیت جوانان بیکار خود مقایسه کرده و وقت بی وقت رسانه ها با الفاظی هدایت گونه مورد خطاب قرار می دهند.

وضعیت بیکاری زمانی حل خواهد شد که دو مورد اساسی با اراده قوی مسئولین اجرایی شود، اول اجرای واقعی اقتصاد مقاومتی به دور از شعار زدگی و عدم ارائه گزارش های غیر واقعی، دوم عمل به قانون پرداخت حقوق و مزایای کارمندان دولت.

اگر هر مسئولی که بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه از بیت المال کشور حقوق دریافت می کند کمی قناعت پیشگی را در برنامه زندگی خود قرار دهد می توان امیدوار بود این سفره عظیم نظام اسلامی مهمان های جدید را به ببیند.

البته شما هم خود را جای این مسئولین که بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه حقوق می گیرند بگذارید واقعا سخت بوده از دها یا صدها برابر گذشتن و فقط، فقط به ۱۰ میلیون تومان قناعت کردن.

در پایان ضمن مطالبه برخورد قاطعانه مسئولین نظارتی با مدیران متخلف در هر مقامی و دوری از سیاسی کاری و انداختن مسئولیت به گردن یکدیگر ، برای آن مسئولین متخلف نیز در همین روزهای عزیز صبر جمیل از درگاه خدواند ممنان مسئلت داریم.