• تاریخ: ژوئن 20, 2016
  • شناسه خبر: 21206

کسانی که زود به زود بی پدر می شوند

در این یادداشت به کسانی می پردازیم که آنچنان برای دفاع از خداداد قنبرزاده آن هم به صورت نمایشی سینه چاک می کردند که گویی وی در جایگاه پدری برای آنها قرار دارد ولی امروز پس از یک هفته استیضاح شهردار سابق رودسر با تغییر مو ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، در طول خدمت خداداد قنبرزاده در شهرداری رودسر این نهاد مردمی دارای فراز و فرود بسیاری بوده که اگر بخواهیم کارنامه وی را در همه حوزه منفی بدانیم دور از انصاف است و این جزو اخلاق انسانی و رسانه متعهد نیست.

در این یادداشت به کسانی می پردازیم که آنچنان برای دفاع از خداداد قنبرزاده آن هم به صورت نمایشی سینه چاک می کردند که گویی وی در جایگاه پدری برای آنها قرار دارد ولی امروز پس از یک هفته استیضاح شهردار سابق رودسر با تغییر موضع ۱۸۰ درجه ای در آغوش شهردار جدید گریه می کنند و با چشمانی اشک آلود می گویند راحت شدیم، می گویند فلانی ……

گویی آنها زود به زود بی پدر می شوند و با وجود چهره دو شخصیتی، همزمان هم به سوگ  پدری از دست رفته مینشینند و در همان حال با اشک شوق به آغوش پدر جدید سر می خوردند.

در یکشنبه داغ شورای شهر رودسر در هفته گذشته قنبرزاده استیضاح شد و افراد فرصت طلب که عرصه برای خود تنگ می دیدند با ایجاد شرایط بد و حمله به اعضای موافق استیضاح مخالفین را از سابقون دانستند.

اگر مدیریتی می خواهد با شایسته سالاری و با توجه به ظرفیت های موجود مشکلات را حل نماید باید با تدبیری ضمن بیان اهداف و راهکار شفاف در حل مشکلات، با افراد فرصت طلب برخورد قاطع کند و نگذارد آنها با حرکتی زالو صفتانه تنها با تامین منافع خود به حقوق دیگران تجاوز کنند.

حال برای شفاف سازی افکار عمومی باید پرسید چه کسانی با تشکیل کمپین و حمایت بی منطق حقوق عادی شورا را زیر سوال برده و آنها را متهم به سود جویی می کردند اما امروز پس از انتخاب پور قربان به عنوان شهردار جدید رودسر با سیل پیام تبریک خود فضای مجازی هنگ و افکار عمومی در هتریک سوال و تعجب رها کردند؟؟؟!!!

آیا فرصت طلبان باید همچنان در شهرداری رودسر فضا را برای استفاده خود مناسب ببیند ؟؟

اگر بخواهیم درسی از گذشته بگیرم باید با کسانی که برای حفظ منافع و جایگاه خود با ایجاد دودستگی و اختلاف بین شهردار سابق و شورا تلاش می کردند برخورد قاطع شود تا نتوانند در فرصت باقی مانده از عمر شورای چهارم جلوی پیشرفت و توسعه شهر رودسر را بگیرند.

  • Brandy - ژانویه 2, 2017 در 9:13 ب.ظ

    During british rule in India, the only places with western musical instruments were churches and white only clubsThe Indian elite did not convert, and therefore did not come into contact with pianos and such, which were found in most chahrces.Whereus in Indian music, there is a specific goddess Saraswati as the patron of arts such as music

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست