• تاریخ: ژوئن 12, 2016
  • شناسه خبر: 21094

جلسه علنی که دقایقی قبل از شروع غیر علنی می شود

برگزاری جلسه غیر علنی آن هم به این روش می تواند علاوه بر کاهش شفافیت شورا و مهمان ویژه این جلسه نشان دهنده عدم صداقت آنها در مقابل اعتماد مردم است. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر جلسه طرح سوال از شهردار رودسر که قرار بود علنی برگزار شود یکدفعه با تدبیر جمعی اعضای شورای شهر رودسر و بیان دلیل غیر قابل قبول غیر علنی می شود و از حضور خبرنگار به عنوان نمایندگان افکار عمومی جلوگیری به عمل آمد.

این جلسه که از آغاز مطرح شدن موضوع آن با حاشیه هایی همراه بود این هفته غیر علنی و پشت درهای بسته برگزار شد، که این نوع برگزاری می تواند سوال های را مطرح کند که پرسش آن خالی از لطف نیست.

برگزاری جلسه غیر علنی آن هم به این روش می تواند علاوه بر کاهش شفافیت شورا و مهمان ویژه این جلسه نشان دهنده عدم صداقت آنها در مقابل اعتماد مردم است.

اگر اعضای شورای شهر مدافع حقوق شهروندان رودسری هستند چگونه می شود از حضور خبرنگاران به عنوان نمایندگان افکار عمومی در جلسه طرح سوال از شهردار خودداری می کنند آیا حرف های پشت پرده و محرمانه در جلسه طرح سوال مصداق دورویی در مقابل اعتماد مردم به این نهاد نظارتی نیست؟؟

از سوی دیگر اگر اعضای شورای شهر از پاسخ سوال های خود آن هم در جلسه غیر علنی قانع بودند چرا با اتلاف و صرفه هزینه چند صدهزار تومانی از بیت المال و از بین رفتن ساعات محدود جلسات شورای شهر که می توانست برای حل واقعی مشکلات مردم پرداخته شود در مسیر دیگری هزینه شد؟؟

اگر پاسخ شهردار رودسر برای سوال های اعضای شورای شهر رودسر منطقی بود چرا جلسه ای با عنوان طرح سوال برگزار می شود؟ از این رویداد می توان دو نتیجه گرفت که انتخاب با شما بازدید کنندگان محترم است.

اول، اعضای شورای شهر با طرح سوال سعی بر اعمال فشار به شهردار و تخریب چهره وی برای رسیدن به اهداف خود را دارند.

دوم، شهردار پس اعلام وصول طرح سوال با فعال سازی دستگاه دیپلماسی خود و انجام مذاکرات قدم های اعضای شورا را برای ادامه راه سست کرده و نتیجه جلسه قبل از برگزاری مشخص می شود.

گویا به قول ظریفی نتیجه جلسات طرح سوال از قبل معلوم است…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست