• تاریخ: ژوئن 12, 2016
  • شناسه خبر: 21035

سیاست ما عین دیانت ماست یا دیانت ما عین سیاست ماست!!

در جامعه اسلامی که همه افراد وظیفه دارند با رفتاری صادقانه در راستای اجرای وظایف اجتماعی و اخلاقی خود گام بردارند ولی کسانی با بر هم زدن این نظم برای رسیدن به اهداف خود حتی از نماز به عنوان فریضه واجب برای رسیدن به اهداف ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر ،اگر برای شما هم جای سوال پیش آمده که چرا بعضی وقت ها صف های نماز در اماکن مختلف و یا اجتماعات عمومی یکدفعه به صورت غیر منطقی شلوغ می شود و یا با کسانی نماز را به جماعت می ایستید که کمتر آنها دیده اید تعجب نکنید حتما بدانید امروز رجال سیاسی در جمع شما حضور دارند و بعضی ها برای نشان دادن خود به فرد سیاسی مجلس با خدا هم معامله سخیفی می کنند.

در جامعه اسلامی که همه افراد وظیفه دارند با رفتاری صادقانه در راستای اجرای وظایف اجتماعی و اخلاقی خود گام بردارند ولی کسانی با بر هم زدن این نظم برای رسیدن به اهداف خود حتی از نماز به عنوان فریضه واجب برای رسیدن به اهداف منفعت طلبانه خود سوء استفاده می کنند.

حال اگر می خواهید با این گونه افراد بیشتر آشنا شوید نیاز نیست تلاش زیادی کنید، فقط کافیست با حضور در مراسم های عمومی افرادی را جستجو کنید که هرگز در زمان های گذشته چهره آنها را به خاطر نیاورده و تنها به دلیل حضور آن چهره سیاسی در مراسم شرکت می کنند.

البته باید به این عزیزان که استعداد زیادی در کسب مقام داشته و خود را از دیگران شایسته تر می دانند گفت: مردم هرگز به کسانی که برای رسیدن به اهداف مادی خود از انجام نمایشی فریضه واجب دینی استفاده می کنند، اعتماد نخواهند کرد و بهتر است با فاصله گرفتن از چهره های خوش نام سیاسی نگذارند او هزینه رفتار سبک و سخیف آنها را پرداخت کند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست