• تاریخ: آبان ۱۲, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 5264

فاجعه بزرگ منا پیگیری شود

حجت الاسلام شفیعی گفت:فاجعه بزرگ باید منا پیگیری و با آل سعود برخورد گردد. ...

به گزارش رصدرودسر حجت الاسلام محمدرضا شفیعی بعد از ظهر امروز در مراسم اربعین جانباختگان گیلانی فاجعه منا که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد،اظهار کرد:خداوند همواره از انسانها به طرق مختلف آزمون بعمل می آورد.

وی با اشاره به اینکه خداوند به تمام عالم هستی احاطه دارد،افزود: هرگاه خداوند بخواهد ملتی را رفعت،عظمت و جلال دهد آنها را مورد امتحان قرار می دهد.

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت گیلان با اشاره به اینکه ملت ایران در طول ۳۷ سال از عمر انقلاب همیشه در حال آزمون است،خاطر نشان کرد:در طول هشت سال دفاع مقدس ملت ما با عظمت و صلابت در مقابل دشمنان ایستاد و چهره را درهم نکرد.

وی با اشاره به تعلل عربستان درخصوص تحویل جانباختگان حادثه منا تصریح کرد: یک فرمایش مقام معظم رهبری عربستان را خوار و ذلیل وادار به اقرار اشتباه کرد.

شفیعی با اشاره به اینکه جانباختگان منا به بهترین شکل امتحان الهی را پس دادند و با بخشیده شدن گناهانشان در عرفات به دیدار حق شتافتند،متذکر شد:طبق فرموده امام صادق(ع) دین هرگز از بین نمی رود.

وی با بیان اینکه عربستان نتوانست حرمت و احترام مهمان را به خوبی حفظ کند، افزود: فاجعه بزرگ منا باید پیگیری و با آل سعود برخورد گردد./انتهای خبر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست