• تاریخ: مهر ۲, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 776

خاورمیانه در مقابل مثلث صهیونیست، استکبار و جریانات تکفیری مقاومت می کنند

سردار رضا طلایی نیک گفت: کشورهای منطقه در مقابل مثلث صهیونیست، استکبار و جریانات تکفیری مقاومت می کنند و به پشتیبانی معنوی و الهام بخش مردم ایران دل بسته اند. ...

به گزارش رصدرودسر سردار رضا طلایی نیک در مراسم یادواره ۶۲۲ شهیدوالامقام و شهدای گمنام لنگرود که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد:امروز حضور مردم لنگرود در مراسم شهدا لبیکی برای زنده نگه داشتن یاد شهدا است و ما باید از شهدا بیاموزیم و سرمشق بگیریم که جامانده از غافله شهدا هستیم .

وی با اشاره به رشادت های شهدایی مانند شهید املاکی افزود: شهدا با از خودگذشتگی و رشادت های خود از کشور دفاع کردند و امنیت ایران را بیمه نمودند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نقش ولی فقیه و تبعیت ملت از رهبری را عامل مهم در پیروزی ایران در دفاع مقدس دانست و تصریح کرد:طیق فرمایشات مقام معظم رهبری باید در صحنه باشیم و رسالت انقلابی خود را انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه مقاومت ایران در مقابل استکبار الگویی برای کشورهای منطقه شده است، گفت: کشورهای منطقه در مقابل مثلث صهیونیست، استکبار و جریانات تکفیری مقاومت می کنند و به پشتیبانی معنوی و الهام بخش مردم ایران دل بسته اند.

طلایی نیک،با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی قدرت اول منطقه است، افزود:نیروهای مسلح ما مجهزترین امکانات و بالاترین روحیه دفاعی را دارند.

وی با بیان اینکه دشمن جرات تعرض به کشور ما را ندارد ، متذکر شد: ایران با ثبات ترین و امن ترین کشور منطقه است و فرهنگ شهادت طلبی ، روحیه بسیجی و پیوند مردم با ولایت رمز موفقیت ملت است.

 

IMG_2116 IMG_2122 IMG_2134 IMG_2112

/انتهای خبر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست